Įstaigoms

Kiekviename pastate yra inžineriniai tinklai, kuriuos reikia prižiūrėti, remontuoti, atnaujinti. Teikiame paslaugas visuomeninės paskirties pastatams, bei visiems kitiems pastatams, kuriems reikia techninės priežiūros, avarinės tarnybos, patalpų administravimo. Mūsų įmonės įkainiai mažiausi mieste. Esame lankstūs, todėl kiekvienam klientui pateikiame specialų pasiūlymą.

Administruodami Jūsų pastatą, Jums galime suteikti šias paslaugas:

1. Objektų techninės priežiūros paslaugas; 
2. Šilumos ūkio techninės priežiūros paslaugas
3. Avarijų pastato inžineriniuose tinkluose likvidavimas visą parą paslaugą.

Paslaugų kainodara

Kiekvienas pastatas yra unikalus savo inžineriniais tinklais bei jų įranga. Atsižvelgdami į konkrečią situaciją, bendrojo naudojimo inžinerinių tinklų būklę mes siekiame pasiūlyti subalansuotą kainą už profesionalų darbą.

UAB Kauno butų ūkio veiklos kokybę garantuoja veiklos civilinis atsakomybės draudimas 4 mln.litų sumai ir atitinkamų ministerijų išduoti atestatai:

  • Vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą;
  • Verstis elektros įrenginių eksploatavimu ir atlikti pastatų elektros ūkio priežiūrą;
  • Verstis šilumos įrenginių eksploatavimu ir atlikti pastatų šilumos ūkio priežiūrą;
  • Atlikti pastatų vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūrą ir įrengimą;
  • Atlikti statinio statybos (remonto) darbus ir statinių techninę priežiūrą

UAB Kauno butų ūkis siekia teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, bendrovei svarbus nuolatinis tobulėjimas savo srityje.

Kiekvienas pastatas yra unikalus savo inžineriniais tinklais bei jų įranga. Atsižvelgdami į konkrečią situaciją, bendrojo naudojimo inžinerinių tinklų būklę mes Jums pateiksime specialų pasiūlymą. Jums tereikia tik užpildyti užklausos formą