Search
Search

Kauno mieste pradedami vykdyti šilumos tiekimo tinklų hidrauliniai bandymai

Kaip ir kasmet, pasibaigus šildymo sezonui, šilumos tiekimo tinklai pradedami ruošti kitam šildymo sezonui. Pradedamos vamzdynų rekonstrukcijos bei hidrauliniai bandymai ir planiniai remontai. Hidrauliniai bandymai vykdomi kasmet, siekiant nustatyti problemines tinklo vietas ir jas sutvarkyti. Pagal AB „Kauno energija“ parengtą planą hidrauliniai bandymai atskirose miesto dalyse bus vykdomi nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio.

Šilumos tiekimo tinklų hidrauliniai bandymai ir planiniai remontai neišvengiamai susiję su laikinu karšto vandens tiekimo sustabdymu. Kai kuriose miesto dalyse AB „Kauno energija“ darbuotojai turės jį sustabdyti ir karantino metu, mat tinklas, kurį visą turime patikrinti ir sutvarkyti yra didelis – daugiau, nei 400 kilometrų vamzdynų. Todėl darbus privaloma vykdyti net ir šiuo nepalankiu laikotarpiu.

Siekdama, kad dėl to klientai pajustų kuo mažiau nepatogumų, AB „Kauno energija“ kaip įmanoma anksčiau ir plačiau informuoja savo klientus apie numatomus karšto vandens tiekimo sustabdymus. Apie numatomus vykdyti hidraulinius bandymus vartotojai informuojami individualiai SMS žinutėmis, viešai skelbiama informacija spaudoje, bendrovės bei miesto savivaldybės interneto svetainėse, dalijamasi informacija bendrovės „Facebook“ ir „LinkedIn“ paskyrose, taip pat, pagal galimybes, pakabinami skelbimai prie daugiabučių namų laiptinių.

AB “Kauno energija” informacija

Daugiau informacijos apie hidraulinius bandymus ir planinius remontus skelbiama AB „Kauno energija“ interneto svetainėje, paspaudę nuorodą https://www.kaunoenergija.lt/bendroji-informacija/hidrauliniai-bandymai-ir-planiniai-remontai/

Susiję straipsniai