Kontaktai

UAB Kauno butų ūkis

Įmonės kodas: 132532496
PVM mokėtojo kodas: LT325324917
Registracijos adresas: Chemijos 18, Kaunas, LT-51339
El. paštas: info@kbu.lt
Tel. 8 800 20 000 

 
Klientai priimami kauniečių aptarnavimo centre “Mano Kaunas”
 Statybininkų g. 3 (įėjimas iš S. Žukausko g.)
I-V 09:00-18:00 val.

 
 

Daugiabučių pastatų administravimo vadybininkai

Panemune

Panemunė

Vadybininkė Regina Baranauskienė

Tel: 8 800 20 000 
El. paštas: info@kbu.lt

Petrašiūnai

Petrašiūnai

Vadybininkė Ilona Katiliūtė

Tel: 8 800 20 000 
El. paštas: info@kbu.lt

Vilijampolė

Vadybininkas Rytis Mickevičius

Tel: 8 800 20 000 
El. paštas: info@kbu.lt

 

Administracijos kontaktai
Pareigos, vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Generalinis direktorius Marijus Zaborskas 8 800 20 000 info@kbu.lt
Techninės priežiūros direktorė Vaidilutė Minevičienė
Administravimo direktorė Danutė Razgūnienė
Sekretorė Rima Čiuladienė

 

Bendrasis skyrius
Pareigos, vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Finansų valdymo ir analizės poskyris
Vyr. buhalterė Edita Juškevičienė 8 800 20 000 edita.juskeviciene@kbu.lt
Buhalterė (apskaitininkė) Kristina Viatkinienė kristina.viatkiniene@kbu.lt
Buhalterė (apskaitininkė) Janina Preimontienė janina.preimontiene@kbu.lt
Buhalterė (apskaitininkė) Alvydutė Skilinskienė alvydute.skilinskiene@kbu.lt
Buhalterė (apskaitininkė) Vaiva Staniukynaitė vaiva.staniukynaite@kbu.lt
Teisės ir pirkimų poskyris
Viešųjų pirkimų specialistas Tomas Leščiukaitis    8 800 20 000 pirkimai@kbu.lt
Teisininkė Monika Baltrūnaitė monika.baltrunaite@kbu.lt
Teisininkė Neringa Vaitkevičienė neringa.vaitkeviciene@kbu.lt 
   Informacinių technologijų ir dokumentų valdymo poskyris
 Poskyrio vadovas Andrius Lazauskas 8 800 20 000    andrius.lazauskas@kbu.lt
 IT specialistė Karolina Kvedaraitė karolina.kvedaraite@kbu.lt 
 Archyvarė Aldona Jankauskienė aldona.jankauskiene@kbu.lt 
Sąmatininkė Kristina Rimkuvienė kristina.rimkuviene@kbu.lt
Vadybininkė Linoreta Aurylienė linoreta.auryliene@kbu.lt

 

Techninės priežiūros ir remonto skyrius
Pareigos, vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Techninės priežiūros poskyris
Vyr. specialistas Povilas Anskis 8 800 20 000 povilas.anskis@kbu.lt
Vyr. specialistas Algirdas Kušlys algirdas.kuslys@kbu.lt
Vyr. specialistas Aleksėjus Ukvalbergas aleksejus.ukvalbergas@kbu.lt
Specialistė Aušra Vaičeliūnienė ausra.vaiceliuniene@kbu.lt
Logistikos ir tiekimo poskyris
Poskyrio vadovas Mindaugas Žiedelis 8 800 20 000 mindaugas.ziedelis@kbu.lt
Vadybininkas Albertas Gališanskis albertas.galisanskis@kbu.lt
Paprastojo remonto darbų brigada
Darbų vadovas Žydrūnas Naujokas 8 800 20 000 zydrunas.naujokas@kbu.lt
Darbų vadovas Maratas Djačenko maratas.djacenko@kbu.lt
Darbų vadovas Modestas Virkutis modestas.virkutis@kbu.lt
 Budinti avarinė tarnyba
 Darbų vadovas Geroldas Baliūnas  8 800 20 000 geroldas.baliunas@kbu.lt

 

Būsto ir pastatų administravimo skyrius
Pareigos, vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Būsto administravimo poskyris
Vadybininkė Birutė Kiselienė 8 800 20 000 birute.kiseliene@kbu.lt
Vadybininkė Renata Andziulienė renata.andziuliene@kbu.lt
Vadybininkas Algirdas Oradauskas algirdas.oradauskas@kbu.lt
Vadybininkas Valdas Kyguolis valdas.kyguolis@kbu.lt
Pastatų administravimo poskyris
Poskyrio vadovas Linas Padriezas 8 800 20 000 linas.padriezas@kbu.lt
Vadybininkas Rytis Mickevičius info@kbu.lt
Vadybininkė Ilona Katiliūtė – Schvarz info@kbu.lt
Vadybininkė Regina Baranauskienė info@kbu.lt
Šilumos ūkio priežiūros poskyris
Darbų vadovas Valdas Astrauskas 8 800 20 000 valdas.astrauskas@kbu.lt
Darbų vadovas Jonas Vaitkevičius jonas.vaitkevicius@kbu.lt
Darbų vadovas Romanas Puškinas romanas.puskinas@kbu.lt
Būsto tvarkymo brigada
Darbų vadovas Alvaidas Kulaitis 8 800 20 000 alvaidas.kulaitis@kbu.lt

 

Kauniečių aptarnavimo skyrius “Mano Kaunas”
Pareigos, vardas, pavardė Telefonas El. paštas
Klientų aptarnavimo ir marketingo specialistė Aistė Tervydytė 8 800 20 000 info@kbu.lt
Klientų aptarnavimo ir marketingo specialistė Daiva Švaikauskienė