Search
Search
kauno butu ukis laiptines remontas

Padėsime pasirūpinti jūsų namo jaukumu

Galime drąsiai teigti, kad gyvenant daugiabutyje namų aplinka prasideda dar laiptinėje, kuria neišvengiamai dalijamės su kaimynais. Daugelyje namų galime pastebėti senas, nesandarias duris, išlūžusias bei netvarkingas pašto dėžutes, atsilupusias sienas bei lubas. Visada maloniau grįžti į jaukius namus. Kada ir kaip remontuoti, atnaujinti namus sprendžiame tik mes patys, tačiau kaip yra su daugiabučių laiptinėmis?Daugiabučio laiptinė priskiriama bendrojo naudojimo patalpoms, todėl sprendimas dėl laiptinės remonto priimamas butų savininkų daugumos principu. Svarbu paminėti tai, kad sprendimą dėl laiptinės remonto priima ne viso namo, tačiau konkrečios laiptinės butų savininkai – tai žymiai palengvina procedūros priėmimą. Jeigu standartinio penkių aukštų namo laiptinėje yra 15 butų, tuomet būtinas 8 butų savininkų pritarimas remonto darbams.

Dažnu atveju užtenka vos vieno neabejingo gyventojo, kuris kreipiasi į administratorių su klausimu ar prašymu laiptinės remontui. Namo administratorius parengia pasiūlymą remonto darbams, pristato jį gyventojams bei organizuoja balsavimą raštu. Butų savininkų daugumai pritarus remonto darbams, Kauno butų ūkio vadybininkas su gyventojais suderina likusias sąlygas (tokias kaip laiptinės sienų spalva ir kt.) bei organizuoja remonto darbus. Verta pažymėti, kad Kauno butų ūkis gyventojams sudaro galimybę už remonto darbus išsimokėti dalimis.

Mūsų specialistai kasdien bendrauja su dešimtimis gyventojų. Pastebime tendenciją, kad po atliktų darbų butų savininkai nenustoja puoselėti savo namų, o priešingai, savo namų aplinka pradeda rūpintis dar labiau. Pakeistos lauko durys bei laiptinės langai, atliktas laiptinės remontas, naujo apšvietimo ar pašto dėžučių įrengimas yra gana dažnas tęstinių remonto darbų procesas. Darbus atliekant etapais bei pritaikius išsimokėjimo už atliktus darbus galimybę, gyventojams sudarome puikias sąlygas atnaujinti savo namus bei padedame tinkamai paskirstyti išlaidas už šiuos darbus.

Į visus klausimus, susijusius su namo aplinka (langų bei durų keitimu, laiptinių, laiptų ir šaligatvių remontu) mielai atsakys Kauno butų ūkio vadybininkas, su juo galite susisiekti el. p. aplinka@kbu.lt arba tel. 8 700 40300. Mūsų klientus taip pat kviečiame aktyviai naudotis savitarnos sistema https://klientams.kbu.lt/  bei mobiliąja programėle „Mano namas“, kurią galite parsisiųsti nemokamai.

Susiję straipsniai