Search
Search

Pastatų priežiūra miesto ritmu

Kiekvienas pastatas yra tarsi gyvas organizmas – jis išraizgytas vamzdynų, elektros kabelių, sienų ir stogo konstrukcijos turi būti patikimos, todėl būstui labai svarbu parinkti profesionalius prižiūrėtojus ir administratorius. Kaunas nuolat tvarkosi ir atsinaujina, keičiasi ir požiūris į pastatų priežiūrą.

“Mes esame Kauno miesto savivaldybės valdoma bendrovė, todėl kaštai už suteiktas paslaugas privalo būti pagrįsti gyventojams atstovaujančiai institucijai, mes neturime tikslo didinti pelningumą bet kokia kaina – prioritetas yra paslaugų kokybė, profesionalus darbas”, – aiškino Kauno būtų ūkio generalinis direktorius M. Zaborskas.

Kauno būtų ūkis siūlo administravimo paslaugas bene mažiausiomis kainomis rinkoje. Vis dėlto tai nereiškia, kad bendrovė gali dirbti nerentabiliai ir juo labiau tapti našta miesto biudžetui. “Pernai optimizavome veiklą, plėtėme paslaugas ir gavome daugiau pajamų. Todėl galėjome ne tik išsaugoti darbo vietas, bet ir sukurti naujų, nes padidėjo paslaugų ir darbų apimtys”, – teigė bendrovės vadovas.

Optimizavus bendrovės veiklą, Kauno butų ūkis gali pasiūlyti paslaugas mažesnėmis kainomis nei konkurentai. Priklausomai nuo daugiabučio namo ploto administravimo, paslaugų tarifai siūlomi mažesni nuo 25 proc. iki 50 proc. nei kitų daugiabučių namų administratorių.

“Keista, kad gyventojai, išreikšdami savo valią pasirenkant namo administratorių, neįvertina galimybės sutaupyti ir toliau sutinka mokėti didesnę kainą už administravimo paslaugas, – svarstė M. Zaborskas. – Norėdami Kauno gyventojams įrodyti mūsų paslaugų kokybę siūlome naujiems daugiabučiams namams ateiti pas mus ir susimažinti įkainius už būsto administravimą.”

Vadovas pakvietė kreiptis į Kauno butų ūkį ir sužinoti, kiek galima sutaupyti. “Jums pateiksime pasiūlymą mažesne kaina nei jūsų dabartinių būsto administratorių”, – pabrėžė M. Zaborskas.

Norėdami perskaityti visą straipsnį spauskite čia

Susiję straipsniai