Search
Search

Valstybės parama daugiabučių renovacijai – patikslintos paramos teikimo taisykles

Vyriausybė 2015-09-30 patikslino šios paramos teikimo taisykles ir užtikrino 100 proc. paramą daugiabučio renovacijos projektui parengti, jeigu jo parengimo sutartis sudaryta iki 2015 m. spalio 1 d. Be to, iki 2016 m. liepos 1 d. pratęstas terminas, kai valstybė apmoka visas daugiabučio modernizavimo projekto įgyvendinimo administravimo ir statybos techninės priežiūros išlaidas. Ligi šiol buvo nustatyta, kad tokia parama teikiama iki š. m. spalio 1 d.


Vyriausybė 2015-09-30 taip pat nustatė, kad pridėtinės vertės mokesčiui (PVM) apmokėti už juo apmokestinamus asmenis galima naudoti lengvatinio kredito lėšas. Šį mokestį už statybos darbus turi sumokėti užsakovas, o dalis savivaldybių, kurioms tenka pareiga apmokėti proporcingą renovacijos išlaidų dalį, yra PVM mokėtojos, bet neturi lėšų jam sumokėti. Nuo šiol lengvatinio kredito lėšos bus pervedamos savivaldybei, kuri PVM mokestį sumokės valstybės biudžetui.

Šaltinis  Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Visuomenės informavimo skyrius  http://www.am.lt/VI/index.php#a/16412 

 

Susiję straipsniai