Search
Search

Vamzdynų atnaujinimas daugiabutyje

Daugiabučio namo bendrojo naudojimo vamzdynų būklė itin svarbi ne tik gyventojų patogumui, bet ir pastato saugumui. Daugiabučių namų bendrojo naudojimo vamzdynai (šalto ir karšto vandens, šildymo, buitinių nuotekų) labai dažnai neatnaujinti nuo namo pastatymo arba atnaujinti tik dalinai. Dėl senų, korozijos paveiktų vamzdynų įvyksta avarijos, gadinamas gyventojų turtas, patiriami dideli nuostoliai. Tik laiku atliekamas vamzdynų keitimas gali padėti išvengti šių problemų bei užtikrinti gyventojų turto saugumą.

Siekdami užkirsti kelią galimoms avarijoms nuolat analizuojame statinių apžiūras, avarinės tarnybos iškvietimų duomenis bei defektus inžineriniame tinkle siekiame pašalinti dar iki avarijos. Prie to taip pat prisidėti kviečiame ir gyventojus. Pastebėję nesandarų, korozijos paveiktą vamzdyną, nedelsiant susisiekite su Kauno butų ūkio specialistais, tel. 8 700 40444 arba el. p. info@kbu.lt.

Primename, kad visą svarbiausią informaciją, susijusią su daugiabučio namo priežiūra, Kauno butų ūkio klientai gali gauti ir skaitmeninėje erdvėje.
Prisijungimą prie Kauno butų ūkio savitarnos sistemos turi visi klientai, prisijungimo duomenys pateikiami mokestiniuose pranešimuose. Skatiname gyventojus aktyviai naudotis savitarnos sistema bei sekti informaciją.

Kokią informaciją galite rasti savitarnos sistemoje?
• Pranešimus gyventojams. Pateikiami pranešimai apie pastebėtus defektus, avarijas, rengiamus balsavimus bei kita informacija, kuri aktuali namo gyventojams;
• Darbų registras. Čia gyventojai gali susipažinti su užregistruotais, vykdomais bei atliktais darbais, jų kaina, susipažinti su atliktų darbų aktais;
• Dokumentai. Pateikiami balsavimų protokolai, statinio apžiūros aktai, metinės ataskaitos, planai ir kita aktuali informacija;
Savitarnos sistemoje klientai gali matyti ir namo butų savininkų sukauptų lėšų likutį, registruoti pastebėtą defektą ar avariją.

Klientų patogumui sukurta mobilioji programėlė „Mano namas“, šis įrankis ypač patogus vartotojams, daugiausiai besinaudojantiems išmaniaisiais įrenginiais. Parsisiųsti programėlę galite čia.

Susiję straipsniai