Search
Search
kauno butu ukis laiptines remontas

Laiptinių valymas: vos keli eurai per mėnesį ir jokių pykčių tarp kaimynų

Daugiabučio laiptinės priežiūra ir valymas – elementarus ir visiems suprantamas veiksmas. Tačiau tai gali tapti ir laiptinės kaimynų nesutarimų bei ginčų priežastimi. Anksčiau buvo įprasta kiekviename laiptinės aukšte matyti pačių gyventojų parengtų ir pakabintų laiptinės valymo grafikus. Tačiau gyvenime dažnai visko nespėjame bei gyvename neįtikėtinu ritmu. Be to daugiabučiuose vis daugėja nuomojamų būstų, kurių gyventojai ne itin įsitraukia į bendrųjų erdvių priežiūrą. Paprasčiausia išeitis – patikėti namo laiptinės priežiūrą specialistams. Jau daugiau kaip 200 Kauno butų ūkio administruojamų namų laiptinių prižiūrimos ir valomos savo srities specialistų. 

Norėdami, kad laiptinės priežiūra pasirūpintų namo administratorius, gyventojai turėtų kreiptis į Kauno butų ūkį, kuris pagal gyventojų pageidavimus įvertins teikiamų paslaugų dažnumą bei pateiks pasiūlymą. Bendro naudojimo laiptinių valymo paslaugos nepriskirtinos privalomiesiems darbams, kuriuos namo administratorius privalo atklikti, tad būtinas namo laiptinės butų savininkų daugumos pritarimas. Daugumai pritarus, pradedamos teikti laiptinės valymo paslaugos, o mokestis paskirstomas tik tos laiptinės butų savininkams (proporcingai butų plotui).

Norėdami daugiau su žinoti apie šią paslaugą, įkainius bei norėdami u-sakyti laiptinės valymo paslaugas turėtumėte su mumis susisiekti el.p. info@kbu.lt arba tel. 8 700 40 300.

Susiję straipsniai