Search
Search

Pasirūpinsime jūsų namo takelių atnaujinimu

Daugiabučio namo priežiūra – tai ne tik stogas, vamzdynai ar šilumos punktas. Kauno butų ūkio specialistas, atsakingas už namo aplinkos priežiūrą, padeda gyventojams pasirūpinti tvarkinga ir jaukia namo aplinka.
Šiltasis metų sezonas yra ypač palankus aplinkos priežiūros darbams. Jeigu želdynais bei žaliosiomis zonomis pasirūpinti nėra sudėtinga, dažnai tuo pasirūpina ir patys namo gyventojai, tačiau šaligatvių bei grindinio atnaujinimas – sudėtingesnis procesas, kuriam būtinos ir investicijos.Dažnai sulaukiame nusiskundimų dėl seno ir nelygaus grindinio bei šaligatvių. Gyventojams nepatogumų kelia išsiklaipiusios grindinio plytelės, susidariusios duobės. Dėl nelygaus paviršiaus prie namo laiptinių susidaro didelės balos, per kurias gyventojams tenka ko ne bristi. Šaltuoju metu sezonu tose vietose susidaro ledas, tampa slidu bei pavojinga. Savaime suprantama, nekokybiškas grindinys tampa ne tik nepatogus, kartais net pavojingas. O ką bekalbėti apie žaidžiančius vaikus, vyresnio amžiaus gyventojus.

Bendraujant su gyventojais, dažnai girdime nuogąstavimų, kad daugiabučiame name bent keliasdešimt butų, nemažai butų yra nuomojami arba kaimynų visai niekas nepažįsta. Iš tiesų, kartais priimti sprendimą atlikti remonto darbus užtrunka gerokai ilgiau, negu atlikti pačius remonto darbus, tačiau nereikėtų išsigąsti ir į problemas numoti ranka. Mūsų darbo praktikoje dažnai nutinka taip, kad užtenka vieno gyventojo, kuriam namo problemos ne svetimos.

Štai pavyzdys. Į mus kreipėsi gyventojas bei skundėsi netvarkingu šaligatviu. Mūsų specialistai įvertino situaciją, parengė sąmatą bei suorganizavo butų savininkų balsavimą raštu dėl grindinio atnaujinimo darbų. Balsavimo metu sprendimui atlikti remonto darbus turi pritarti daugiau kaip 50 proc. butų savininkų. Puikiai žinome, kad ne visada reikiamą balsų skaičių lengva surinkti. Rengdami balsavimus gyventojus visada informuojame ne tik skelbimų lentoje, tačiau ir išsiunčiame trumpąsias žinutes, informaciją pateikiame savitarnos sistemoje, aktyviai su gyventojais bendraujame telefonu, paaiškiname situaciją bei atsakome į visus klausimus. Butų savininkams priėmus sprendimą atlikti remonto darbus, organizuojame viešųjų pirkimų procedūrą bei randame rangovą, kuris pasiūlo geriausią kainą. Namo administratorius dalyvauja visuose darbų vykdymo etapuose, atlieka nuolatinę techninę priežiūrą. Rangovui tinkamai atlikus visus darbus, mokestį paskirstome butų savininkams bei suteikiame galimybę išsimokėti dalimis.

Norėtumėte atnaujinti daugiabučio namo takelius, įeigas ar aikšteles? Mielai atsakysime į jums rūpimus klausimus. Patikėkite šį darbą mūsų specialistams – daugiau informacijos tel. 8 700 40300 arba el. p. aplinka@kbu.lt

Dalinamės ką tik atliktais daugiabučio namo takelių atnaujinimo darbais.

Susiję straipsniai