Search
Search

UAB „Kauno vandenys” informuoja apie remonto darbus

UAB „Kauno vandenys” informuoja Kauno m. ir Kauno r. gyventojus, kad dėl Susisiekimo ministerijos įgyvendinamo Valstybinės reikšmės magistralinio kelio Nr. A1 Vilnius – Kaunas – Klaipėda ruožo nuo 99,29 iki 100,47 km rekonstravimo projekto, yra perklojami vandentiekio tinklai Jonavos gatvėje. 

Šiuo metu, t. y. nuo 2020 08 21 d. 0.00 val. iki 2020 08 26 d. 23.00 val. yra vykdomi paruošiamieji darbai, ruošiantis išjungti vandentiekio magistralinę D800 liniją, todėl Vilijampolės, Šilainių, Romainių, Vijūkų rajonų gyventojams gali sutrikti ar pablogėti vandens tiekimas, sumažėti slėgiai. Įmonė pagal galimybes stengiasi sureguliuoti slėgius.

 Tuo pačiu norime informuoti, kad pastaruoju metu, tvyrant karštiems orams, geriamojo vandens poreikis išaugo maždaug 3 kartus, todėl galimas vandens drumstumas, dėl padidėjusių vandens tekėjimo greičių ir pasikeitusių srautų.

Prašome visų, o ypač privačių valdų savininkų, vandenį vartoti atsakingai ir taupiai, kiek įmanoma mažiau skiriant jo želdinių laistymui, ypač nuo 17:00 iki 22:00 val. Matydami, kad Jūsų kaimynas nesilaiko rekomendacijų, prašome jį informuoti apie susidariusią situaciją.

Tikimės Jūsų supratingumo ir solidarumo, tvyrant karščiams.

 

 

UAB „Kauno vandenys” informacija 

Susiję straipsniai