Search
Search

Vandentiekis ir kanalizacija daugiabučiuose namuose: ką būtina žinoti gyventojams

Bendrovė „Kauno butų ūkis“ administruoja daugiau nei 500 Kauno daugiabučių, iš jų vos 10 proc. gyventojų visiškai atnaujino vamzdynus. Tačiau dauguma daugiabučių namų vis dar naudojasi nusidėvėjusia, ne vieną dešimtmetį skaičiuojančia vamzdynų ir nuotekų sistema. Tokių namų gyventojai nuolat susiduria su vamzdyno problemomis: vanduo iš čiaupo bėga lėčiau, kemšasi kanalizacija, karštas vanduo butus pasiekia vos šiltas.

Pakeitus senus vamzdynus naujais, gyventojai išvengtų ne tik kanalizacijos problemų, bet ir galėtų nesibaiminti, kad, trūkus vamzdžiui, bus sugadintas jų ar kaimynų turtas.

Tokių namų gyventojai nuolat susiduria su vamzdyno problemomis: vanduo iš čiaupo bėga lėčiau, kemšasi kanalizacija, karštas vanduo butus pasiekia vos šiltas. Pakeitus senus vamzdynus naujais, gyventojai išvengtų ne tik kanalizacijos problemų, bet ir galėtų nesibaiminti, kad, trūkus vamzdžiui, bus sugadintas jų ar kaimynų turtas.

„Kauno butų ūkio“ specialistai paragino gyventojus pagalvoti apie savo ir kaimynų saugumą bei turtą. Pakeitus vamzdynus, gyventojai galės pamiršti avarinės tarnybos vizitus, nesibaiminti, kad vanduo aplies butus ar įvyks kitokia vamzdyno avarija. Gyventojams tereikia susitarti dėl būtinybės atlikti darbus, o Kauno butų ūkio atstovai pasirūpins visa jų eiga. Norėdami atnaujinti vamzdynus daugiabučiame name galite susisiekti su UAB Kauno butų ūkio specialistais tel.  8 700 40 444 arba e.paštu info@kbu.lt

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/vandentiekis-ir-kanalizacija-daugiabuciuose-namuose-ka-butina-zinoti-gyventojams-982098

Susiję straipsniai